Warto wiedzieć

Każdy z nas żyje w określonej sytuacji rodzinnej, majątkowej i gospodarczej. Różnorodność tych sytuacji powoduje, że zagadnienie sukcesji i planowania spadkowego jest kwestią bardzo indywidualną i wymaga wielopłaszczyznowego podejścia do sprawy. 

By móc zobrazować złożoność zagadnień, zachęcamy do rozważenia kilku z podstawowych płaszczyzn obrazujących podstawowe problemy.

 

O KANCELARII

Kancelaria OPIF oferuje Państwu profesjonalną i szybką obsługę prawną. Prawnicy Kancelarii OPIF ze względu na swoje doświadczenie zawodowe oferują najwyższy poziom świadczonych usług. Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwalają zaoferować Klientom kompleksową obsługę prawną oraz zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych. Nasza Kancelaria jest w pełni przygotowana do obsługi dużych podmiotów gospodarczych, a także klientów indywidualnych. W ramach świadczonych usług doradzaliśmy wielu podmiotom gospodarczym w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję w zakresie powierzonych spraw.

foto1 foto2

KIM JESTEŚMY?

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej oraz wykwalifikowani współpracownicy stanowią gwarancję wysokiej jakości usług świadczonych dla naszych Klientów.

Doradzając Klientom staramy się zawsze przekładać trudny język prawniczy na język biznesu, a nasze działania skoncentrowane są na optymalizacje kosztów proponowanych rozwiązań i usług prawnych.

Celem Kancelarii OPIF jest wskazywanie rozwiązań prawnych uwzględniających specyfikę działalności Klienta oraz sens gospodarczy planowanych operacji. Zlecone zadania realizujemy w oparciu o ścisłą współpracę z Klientem, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo prawne, a także skuteczność i innowacyjność proponowanych rozwiązań.